Kariéra bez hraníc 

 English version

 

logo.jpg

 

mojbiznis.gif

Hlavná stránka

Lenka Beňová - Egypt

 

Lenka Beňová pracuje ako vedecká pracovníčka na projektoch oddelenia Social Research Center, na známej univerzite v Káhire, American University in Cairo.

Fotograf Miki Barlok v Írsku

Miki Barlok vyštudoval architektúru na STU v Bratislave a takmer aj slovenské VŠMU. Avšak túlavé topánky ho zaviedli inam. Do krajiny, nad ktorou bdie Sv. Patrik, a kde sa Mikimu zdá život plný úsmevov. Rozpráva o tom, ako sa po dlhom rebríku malých schodíkov dostal tam, kde chcel vždy byť. Fotiť módu. Cork, druhé najväčšie mesto Írska, je prechodným domovom úspešného slovenského fotografa Mikiho Barloka.

Zábavný osobnostný test

Obrázkový rýchly test, ktorý neodhalí veľa detailov, ale zmapuje vás v základoch v sekunde. Ktorá osobnosť z obrázku ste?

Test Dr. Phila

Ak by sa v "Aj múdry schybí" pýtali ľudí na ulici, akého amerického doktora poznajú, tak snáď by aj ich respondenti poznali slávneho Dr. Phila, ktorý rieši všetko, čo sa týka vzťahov. Najnovšie začínajú byť jeho poznatky zo psychológie a psychiatrie využívané aj vo výberoch ľudí v amerických firmách.


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg