Kariéra bez hranícAssessment Centrum - Čo to je a ako na to

Ako kouči sa denne stretávame s vašimi otázkami ohľadne Assessment centier. Strašia nie len tých, ktorí sa ho ešte nezúčastnili, ale aj tých, ktorí s ním majú skúsenosti a chcú byť nabudúce lepší. Práve preto sme pre vás pripravili e-knihu, ktorá odhaľuje tajomstvá AC a v konkrétnych bodoch radí, ako sa naň pripraviť.REFERENCIE od skutočných čitateľov:

 

Dobrý deň, ďakujem za e-brožúru Assessment centrum, uvítala som veľmi rýchle dodanie (veľmi mi to súrilo). Som s brožúrou veľmi spokojná, určite mi veľmi pomohla hlavne v tom, že som nebola taká zaskočená otázkami, ktoré mi kládla komisia a mala som celkovo dobrý prehľad o celom priebehu AC. Bola som na ňom prítomná len ja a komisia, (kandidátov si overovali individuálne), trvalo asi tak 2 hodiny. Najviac mi brožúra pomohla pri riešení prípadovej štúdie. Klara (18.12.2012).

Aj ja som mal expresne dodanie, dakujem! Eknizka mi paradne pomohla tesne pred Assessmentom, uz som ani nedufal ze nejaku pripravu stihnem. Preluskal som ju po ceste vo vlaku do Bratislavy, a mam pocit ze to mi pomohlo ako jednemu z mala prejst tymi pripadovkami, co na mna cakali. Vdaka! Robo (13.02.2013).

Bola som prekvapena ked som objavila vasu knihu v elektronickej podobe na internete, kedze som dlho hladala nejake relevantne informacie o obsahu assessmentu, nakolko ma to zaujimalo aj z profesijneho hladiska. So zvedavostou som ju celu "prestudovala" a dnes po absolvovani uz 2 assessmentov viem, ze je to urcite dobra pomocka hlavne pre tych, ktori ani netusia, o co tam ide. Neda sa vsak nikdy na AC pripravit uplne, kedze typy AC pohovorov sa lisia v zavislosti od obsadzovanej pozicie, ale zato je dobre vediet, preco sa pytaju tie-ktore otazky a ako na nich odpovedat. To som nasla v tejto knihe a urcite mi to pomohlo. Jedno je vsak iste, plati pravidlo byt sam sebou na 100%. Slavomíra Zubriczká (30.07.2013).

So zaujmom som si precitala Vasu publikaciu o AC. Z mojho pohladu ste to dobre popisali. Kedze to bolo moje stvrte AC, tak som si vdaka Vam odobrila svoj celkovy postoj i pristup k AC. Pre zaciatocnikov by mozno este stalo za uvahu, ci neuviest, ze niektore testy v ramci AC sa mozu robit cez internet den pred AC ako sa aj mne stalo dvakrat. Andrea Mullerova (20.02.2014)


TIPY / TRIKY pri objednávaní eknižky:

 

 • Pred objednaním eknižky si prezrite krátku ukážku priamo z knižky - a obsah (nižšie na stiahnutie). Tak viete, že nekupujete "mačku vo vreci".

3 spôsoby objednania e-knižky - je na vás, čo si vyberiete:

 1. Ak chcete e-knižku čo najrýchlejšie, použite TatraPay na webe (zo svojho účtu po registrácii). Informácia o platbe nám príde v reálnom čase, a tak e-knižku dostanete ihneď, obratom, najneskôr do 24h. To vám umožní pripravovať sa a študovať ihneď. Času pred AC, ako vieme všetci, nikdy nie je dosť!
 2. Objednať si e-knižku môžete aj jednoducho, tradične, e-mailom (na: info@karierabezhranic.sk. Subjekt Objednávka E-knižky Assessment centrum. Následne vám bude na váš e-mail zaslaná faktúra, po ktorej vyplatení obdržíte e-knižku na svoj e-mail).
 3. Ak nemôžete použiť TatraPay a chcete e-knižku urgentne, čím skôr, máte ešte tretiu možnosť: Platbu zrealizujte na základe nasledovných údajov a do poznámky zadajte svoje Meno a Priezvisko. Zároveň nám pošlite (na info@karierabezhranic.sk) printscreen alebo hocijaké iné potvrdenie o zrealizovanej platbe, a znova - eknižku máte u seba do niekoľkých hodín! Údaje pre platbu: 
  Yeminee,  s. r.o.
  Sliačska 10, Bratislava 831 02
  Bankové spojenie: Tatra banka, a.s.
  2624180029/1100

 

Keď nemáte vy alebo my svoj deň:

 • Niekedy sa stane, že TatraPay nefunguje (Banka robí technickú prevádzku, alebo je server na chvíľu mimo prevádzky). Vyhadzuje vám to "chybu" alebo iný nepríjemný odkaz. V tom prípade použite priame údaje na prevod.
 • Niekedy sa stane, že TatraPay funguje, ale tvári sa že nefunguje a tak vám platba prebehla, hoci vám systém vypovedal "chybu". Žiadna panika, dozvieme sa o tom a dáme vám čím skôr vedieť. Ak by náhodou platba prebehla dvakrát (stáva sa to tak približne dvakrát do roka), vyžiadame si od vás číslo vášho účtu, aby sme vám extra peniaze vrátili.
 • VÍKEND: ak urobíte platbu po zvyčajných pracovných hodinách v piatok, urobíme všetko preto, aby sme vám eknižku zaslali aj cez víkend. To však nezaručujeme v každom prípade. Každopádne sa k vám e-knižka dostane najneskôr v pondelok ráno, ale najpravdepodobnejšie už v nedeľu večer.
 • Ak to však nestačí a eknižka vám naozaj súri, napíšte TEXT/SMS na t.č: 0940 860 353. Konzultant bude vyslaný postarať sa o vašu objednávku aj cez víkend.

 

Tešíme sa na vaše komenty, názory a postrehy o eknižke - a čokoľvek ďalšom, na: info@karierabezhranic.sk!

Do ACčkovania!

Vaši kouči

Dokumenty na download

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg