Kariéra bez hranícZ HR profesionála na konzultanta

Obalka_HR-konzultant.jpg

Túto publikáciu pre HR profesionálov sme sa rozhodli napísať, pretože sa vo svojej praxi často stretávame s nepochopením verejnosti, čo sa týka samotnej práce interných alebo externých pracovníkov v ľudských zdrojoch. Druhým dôvodom je skrehnutosť samotných HR profesionálov pri rozhodovaní sa o vlastných kariérnych krokoch. Toľko času trávia radením druhým alebo starostlivosťou o druhých, že často zabúdajú na samých seba. Niekedy je čas položiť si otázku: „A baví ma vôbec ešte to, čo robím?“

 

Táto brožúra je vhodná pre tých, ktorí sa zaujímajú o oblasť ľudských zdrojov a/alebo o svet poradenstva. Jednoduchým jazykom sú vysvetlené spoločné prvky a rozdiely. Vhodné aj ako úvod do obidvoch oblastí alebo ako kariérny sprievodca pre tých, ktorí hľadajú zmenu.

 

 

Viac o brožúre:

V praxi sa často stretávame s aurou, ktorú vyžaruje „konzultantský“ svet. Prácu konzultanta máme zidealizovanú, rovnako ako má verejnosť (často nesprávne) zaškatuľkovanú prácu HR profesionála. Takže o čom je v skutočnosti poradenstvo? Bavilo by ma viac ako HR? Tieto otázky si kladie mnoho HR profesionálov a konečne je tu prvá publikácia, ktorá vás usmerní v premýšľaní. No ako to už pri ťažkých otázkach býva, odpovede sú skryté vo vás samých.

Publikácia je preto rozdelená do troch častí:

 • V prvej časti vám bližšie predstavíme svet ľudských zdrojov, ako ho vidia samotní HR profesionáli, so svojimi príbehmi a výpoveďami. Zamyslíme sa nad tým, ako by HR malo vyzerať a ako by vyzerať nemalo. Prečo do HR ísť alebo neísť.
 • V druhej časti sa už skutočne zapotíte. Je venovaná vašej sebarefl exii. Prinúti vás zodpovedať si otázky, ktoré ste si už veľmi, veľmi dlho nekládli. Je načase.
 • Tretia časť sa dostane pod kožu konzultanta. Je to svet, ktorého chcem byť súčasťou? Čo je zlato a čo len pozlátka? A čo potrebujem skutočne vedieť, ak sa rozhodnem poradenstvo urobiť svojou cestou?

Cena publikácie: 28 EUR


Prajeme vám nie príjemné, ale inšpirujúce čítanie. Môžete súhlasiť alebo nesúhlasiť, môžete si o texte myslieť svoje, každopádne vám želám, aby vás tieto informácie a otázky vyprovokovali k vlastnému hľadaniu a aktívnemu rozhodovaniu o vašich ďalších krokoch v HR alebo mimo neho. Veľa šťastia!

Autorka: Ing. Stanka Švecová


Ako si brožúru objednať:

 1. Jednoducho, tradične, e-mailom na: info@karierabezhranic.sk. Subjekt Objednávka brožúry "Z HR profesionála na konzultanta". Prosím udajte aj svoju poštovú adresu, na ktorú Vám má byť brožúra zaslaná. Brožúru na danú adresu dostanete poštou do 1 týždňa (ak sú v danom týždni sviatky, je potrebné rátať s možným omeškaním).
 2. Ak brožúru potrebujete urgentne: Platbu (28 EUR) zrealizujte na základe nasledovných údajov nižšie a do poznámky zadajte svoje Meno a Priezvisko. Zároveň nám pošlite (na info@karierabezhranic.sk) svoju presnú adresu, na ktorú má byť brožúra zaslaná a máte ju u seba do niekoľkých pracovných dní!

  Údaje pre platbu: 
  Yeminee,  s. r.o.
  Sliačska 10, Bratislava 831 02
  Bankové spojenie: Tatra banka, a.s.
  2624180029/1100

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg