Kariéra bez hranícAneta Peromingo

Aneta_Peromingo_zmensena_verzia.jpg

Špecializuje sa na ľudí s medzinárodnou skúsenosťou. Tých, čo odchádzajú do zahraničia skúsiť si niečo nové a zostávajú tam alebo sa vracajú naspäť domov. Jej tréningu v koučingu predchádzalo štúdium psychológie, výcvik v psychoterapii a 6 rokov pracovných skúsenosti v oblasti kariérového poradenstva a medzinárodnej spolupráce (projektový manažment). Túto kombináciu ešte dopĺňa osobná skúsenosť s migráciou zo Slovenska, takže Aneta sa v kariérnom koučingu pre expatriatov, migrantov a navrátilcov vyslovene našla.

Žila na Slovensku, v Británii, Nemecku a momentálne je v Belgicku – Bruseli. Koučuje osobne aj na diaľku, v slovenčine a angličtine. 
 

 

Kariérne krédo: „Ak nenájdete nikoho, kto ponúka pozíciu vašich snov, tak si ju vytvorte sami.“ Takto sa dostala aj k nám.

Koučing: v oblasti kariérového poradenstva robí šesť rokov, koučingu sa popri tom venuje 2 roky

Vyštudovala: psychológiu na Univerzite Komenského (Bratislava, Slovensko); výcvik SUR v dynamickej psychoterapii (Praha, Česká republika); praktický výcvik v koučingu vo firme Yeminee (Bratislava, Slovensko).

Oblasti: poradenstvo a konzultačná činnosť, projektový manažment, policy making, vzdelávanie, služby zamestnanosti
Sektory: európske/ medzinárodné inštitúcie, komerčný sektor (služby), neziskový a verejný sektor

Hobby a relax: rodina, kamaráti, umenie, dobré jedlo, cestovanie
Obľúbené miesta: Brusel, Bratislava, Gandia (Španielsko)
 

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg