Kariéra bez hranícZuzana Mesárošová CPCC

ZM_9602.JPG

Vyštudovala ekonómiu a 14 rokov pôsobila v oblasti public relations. Je spolumajiteľkou na Slovensku najúspešnejšej poradenskej spoločnosti v oblasti PR a komunikácie Seesame. Práve tam objavila svoju schopnosť počúvať a talent pracovať s ľuďmi, podporovať ich a veriť v nich.  Postupne sa cez externú komunikáciu, budovanie reputácie značiek a firiem dostala k internej komunikácii, k vytváraniu vnútro firemných vzťahov, k práci s ľuďmi, trénovaniu a koučingu.

 

Študovala Co-Active Coaching na The Coaches Training Institute v Paríži. V septembri  2010 získala ako prvá na Slovensku medzinárodný certifikát CPCC (Certified Professional Co-Active Coach). Koučing jej pomáha žiť život, ktorému nevládne strach, ale radosť a srdce. Ako kouč poskytuje svojim klientom podporu v tom, aby dokázali naplniť svoj život  ozajstným zmyslom a radosťou, spojili sa so svojou vlastnou vnútornou silou a rozvinuli svoj potenciál, čokoľvek to pre nich znamená. Zdrojom jej inšpirácie je jej dlhoročný kouč a učiteľ PhDr. Ľubica Hamarová, špecialistka na prácu s polaritami a nevedomou stránkou osobnosti.

 

Miluje prírodu, zvieratá, cestovanie najmä do Paríža a Činy. A jazdu na snehu na čomkoľvek.

 

Vyštudovala: Vysoká škola ekonomická,

Krajiny: Slovensko, Francúzsko

Koučing: Koučingu sa vo svojej praxi venuje cca 6 rokov

Hobby a relax: Príroda, zvieratá a jazdenie na snehu na čomkoľvek

Obľúbené miesto: Paríž

Diskusia

05.10.2010 18:40:03 - Re: RADA
20.02.2010 17:26:18 - RADA

Čítať celú diskusiu

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg