Kariéra bez hranícReferencie

Zatiaľ mám za sebou prvé čítanie výsledkov MAPP testu. Som spokojná a milo prekvapená presnosťou a podrobnosťou spracovania. Na vašom portáli som našla trefné a inšpiratívne informácie, ktoré mi umožnili iný pohľad na svoju prácu. Je to potrebné bez ohľadu na to, či plánujem ísť do zahraničia alebo pôsobiť doma.

Jana Borošová

 

„...Čo sa týka rozhodovania, už dlho som premýšľal nad zmenou oblasti, v ktorej pôsobím a ten proces bol dlhodobý. Keďže momentálne robím v IT svete, ponuky, ktoré som dostával, boli IT orientované. Lenže ja som hľadal niečo úplne iné a MAPP ma len uistil v tom, že sa naozaj nehodím do IT prostredia. Dodalo mi to odvahu ísť do toho plnou parou a zmeniť svoje zameranie."

Peter Hajdúk

 

S prekvapujúcou presnosťou sa test trafil do toho, čo som sa bál počuť: že právo nie je pre mňa a mal som ísť do obchodu. Bol to prvý popud, na základe ktorého som si povedal - "poďme to skúsiť, zmením profesiu". Oplatilo sa - teraz som platený od svojho reálneho výkonu a som voľnejši vo svojej práci - to je to, čo mi vždy chýbalo a čo som chcel.

Roman Madej

 

Bola som velmi zvedava ako mi to dopadne a par krat som si uz precitala vysledky. Bolo to pre mna prekvapujuce. Ja som skoncila ekonomicku fakultu a podla tohto testu sa na pracu v takejto oblasti vobec nehodim :) vyslo mi tam na prvom mieste muzicke umenia a potom kreativne pisanie. V podstate mi vyslo to, co je mojim snom a este tak uplne neverim tomu, ze by bolo mozne sa tym zivit. V kazdom pripade mi tento test ponukol spatnu vazbu na samu seba a na to co naozaj chcem. Ak to mam zhrnut v percentach tak asi s 90timi percentami tvrdeni som sa stotoznila. Zbytok neviem posudit, pretoze moze ist o schopnosti, ktore mam, len som ich zatial nestihla u seba rozpoznat. Este raz dakujem, test bol pre mna jednoznacne prinosom...

Lucia Petrová


O teste MAPP

Čo testom získavam

Choďte na test

Cena a platba

 

 

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg