Kariéra bez hranícPrečo "Príprava na pohovor"

"Toto je tá pravá práca pre mňa a na pohovore ich o tom musím presvedčiť!"...vravíte si, ale sami neviete, na čom ešte pracovať, aby ste boli skutočne dobre pripravení. Dá sa vôbec na pohovor pripraviť?

Dá sa pripravovať rôzne. Avšak z našej praxe vieme, že najefektívnejšia forma prípravy je "takmer naživo". Nacvičovať, simulovať a reálne prežiť pohovor. Túto možnosť vám dá vaša 1-hodinová simulácia pohovoru s kariérnym koučom.

Z celkového počtu uchádzačov sa cez pohovor dostane najčastejšie menej než 9 percent kandidátov. Môžete byť medzi nimi, ak vychytáte svoje muchy a budete pripravení aj na tie najzáludnejšie otázky! Máte unikátnu príležitosť odskúšať si svoj pohovor na nečisto s ľuďmi, pre ktorých je interview súčasť ich každodennej práce.

Dobre zvládnuť pohovor je zručnosť. Aj na strane kandidáta, a ešte väčšia na tej druhej, hodnotiteľa. Je dôležité chápať a vedieť, o akú hru ide. Čo hodnotiteľ sleduje, kam mieri, a ako predísť nedorozumeniam. Ako odpovedať na to, na čo sa ma pýtajú - a nie na to, na čo by som bol rád, keby sa ma pýtali. Ako zostať v pohode a veriť si, aj keď si situácia vyžaduje značnú dávku improvizácie. A keď som už naozaj dokonale pripravený, ako to podať tak, aby som nevyznel arogantne? Ako počas rozhovoru zvládať kultúrne rozdiely? Ako docieliť, aby chápali, že som ich ideálny kandidát napriek istým jazykovým nedostatkom?


Čo získavate Prípravou na pohovor?

Cena

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg