Kariéra bez hranícZáklady efektívnej komunikácie na trhu práce

O čom je: Tento hodinový kurz vám jasne vysvetlí, akým spôsobom komunikovať s agentúrami, potenciálnymi zamestnávateľmi a kontaktmi, ktoré vám v práci-hľadaní môžu pomôcť. Je to práve komunikácia (a nesprávne mýty ohľadne nej), v čom robí väčšina kandidátov chybu a potom dlhé týždne premýšľajú, prečo ešte nezískali pozvanie na pohovor. Tento kurz vám dodá sebadôveru na zdvihnutie telefónu a skončenie pasívneho čakania na odpovede emailom.

Pre koho je: Pre každého, kto chce zefektívniť svoj proces získavania pohovorov. Pre tých, ktorí si myslia, že si potrebujú občerstviť vedomosti v oblasti komunikácie; a pre tých, ktorí zažili situácie, v ktorých si neboli istí, ako mali zareagovať, alebo akým spôsobom komunikovať.

Kedy je:

1. termín: piatok 16. marca o 19.00 hod

2. termín: nedeľa 25. marca o 17.00 hod

 

Cena: 9,90 Euro

Ako sa zúčastniť:

Pár dní pred kurzom vám bude zaslané miestne telefónne číslo a heslo. V deň kurzu, v zadanej hodine, na dané číslo zavoláte (z pevnej linky alebo mobilu, je to na vás), prihlásite sa svojím heslom a tak sa zapojíte do moderovanej diskusie.

Ako si objednať:

Napíšte email na adresu objednavka@karierabezhranic.sk, a zadajte názov telekurzu a preferovaný termín (všetky, ak ich je viac, ktoré sú pre vás možné). Následne vám bude zaslaná faktúra, konkrétne možné termíny a telefónne číslo a heslo.

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg