Kariéra bez hranícPraktická príprava na pohovory

O čom je: Tento hodinový kurz vám pomôže prakticky sa pripraviť na buď už dohodnuté alebo očakávané pohovory. Zjednoduší vašu osobnú prípravu, pomôže vyriešiť záludné otázky, a poskytne spätnú väzbu v tých oblastiach, ktoré sú pre vás dôležité. V skupine prebehne aj otvorená diskusia a výmena skúseností. Objasníme si aj konkrétne kroky, ktoré urobiť po každom pohovore. A vymeníme aj pohľady na užitočnosť tých neúspešných, a čo si z nich odniesť.

Pre koho je: Pre každého, kto chce vylepšiť svoju schopnosť zvládania pohovorov. Pre každého, kto by sa chcel začať realisticky dívať na svoje úspešné aj neúspešné pohovory a niečo konkrétne si z každého vziať.

Kedy je:

1. termín: štvrtok 8.marca o 22.00 hod

2. termín: piatok 16. marca o 19.00 hod

3. termín: sobota 24. marca o 11.00 hod

4. termín: nedeľa 25. marca o 17.00 hod

 

Cena: 9,90 Euro

Ako sa zúčastniť:

Pár dní pred kurzom vám bude zaslané miestne telefónne číslo a heslo. V deň kurzu, v zadanej hodine, na dané číslo zavoláte (z pevnej linky alebo mobilu, je to na vás), prihlásite sa svojím heslom a tak sa zapojíte do moderovanej diskusie.

Ako si objednať:

Napíšte email na adresu objednavka@karierabezhranic.sk, a zadajte názov telekurzu a preferovaný termín (všetky, ak ich je viac, ktoré sú pre vás možné). Následne vám bude zaslaná faktúra, konkrétne možné termíny a telefónne číslo a heslo.

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg