Kariéra bez hranícPrvé tri mesiace v novej práci - prečo sú dôležité a ako ich správne stráviť

O čom je: Počas jednej hodiny sa pozrieme na to, čo sa deje a často stáva počas prvých troch mesiacov na novom poste. Čo z toho je chcené, a čo neočakávané až nechcené. Ako oddeliť nepodstatné od podstatného, a ako využiť týchto 90 dní na to, aby ste sa zaľúbili do svojho nového zamestnávateľa (alebo šéfa, ale nie doslova), a oni do vás. Čo je podstatné si všímať, a ako prioritizovať v tomto dôležitom čase (v ktorom si väčšina novoprijatých urobí názor na to, či v organizácii ostane dlhšie ako rok alebo nie). Plus skutočné skúsenosti reálnych ľudí v skupine, a otvorená diskusia.

Pre koho je: Pre každého, kto začína nový job alebo ho plánuje začať a nie je si istý/á samotnou zmenou. Noví ľudia, nové očakávania, nové pravidlá. Ako toto všetko chápať a správne, hneď od začiatku? Taktiež pre tých, ktorí prijali do svojho tímu nových ľudí a potrebujú prvé tri mesiace na danej pozícii vnímať aj ich očami.

Kedy je:

1. termín: štvrtok 12. apríla o 22.00 hod

2. termín: piatok 20. apríla o 19.00 hod

3. termín: sobota 28. apríla o 11.00 hod

4. termín: nedeľa 29. apríla o 17.00 hod

 

Cena: 9,90 Euro

Ako sa zúčastniť:

Pár dní pred kurzom vám bude zaslané miestne telefónne číslo a heslo. V deň kurzu, v zadanej hodine, na dané číslo zavoláte (z pevnej linky alebo mobilu, je to na vás), prihlásite sa svojím heslom a tak sa zapojíte do moderovanej diskusie.

Ako si objednať:

Napíšte email na adresu objednavka@karierabezhranic.sk, a zadajte názov telekurzu a preferovaný termín (všetky, ak ich je viac, ktoré sú pre vás možné). Následne vám bude zaslaná faktúra, konkrétne možné termíny a telefónne číslo a heslo.

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg