Kariéra bez hranícCena

Máte dve možnosti, ako získať Životopis na 100 percent:

Možnosť číslo 1:

Z účtu na portáli peňažnou platbou alebo Kreditmi. Ak ste sa už zaregistrovali na portáli, prihláste sa. Vo svojom účte, sekcii Služby si môžete túto službu objednať a hneď aj vyplatiť kliknutím na TatraPay alebo CardPay. Cena: 43 EUR. Po vyplatení služby sa vám e-mailovo alebo telefonicky ozve konzultant a pošle vám dotazník, ktorý potrebujeme, aby ste vyplnili. Po jeho vyplnení potrvá maximálne 5 pracovných dní (počas ktorých máte nárok na bezplatnú telefonickú konzultáciu) a svoj nový životopis máte v rukách.

Možnosť číslo 2:

Pošlite e-mail na zivotopis@karierabezhranic.sk (Subjekt Objednávka Zivotopisu na 100 percent). Obdržíte faktúru na 43 EUR, po ktorej vyplatení sa vám e-mailovo alebo telefonicky ozve konzultant a pošle vám dotazník, ktorý potrebujeme, aby ste vyplnili. Po jeho vyplnení potrvá maximálne 5 pracovných dní (počas ktorých máte nárok na bezplatnú telefonickú konzultáciu) a svoj nový životopis máte v rukách.


Prečo Životopis na 100 percent?

Čo získavate Životopisom na 100 percent


Pokúsim sa vytvoriť si životopis sám - Poraďte!

Referencie

 

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg