Kariéra bez hranícReferencie

Požiadala som o službu rýchleho poradenstva a vytvorenie životopisu. Prvá mi pomohla vyjasniť si svoje ciele a zamerať sa na podstatné. Životopis priniesol pozvania na pohovory. Služba prekonala moje očakávania. Petra Jeňová, Košice.

V mojom prípade išlo o kariérnu zmenu. Chcel som sa dostať po rokoch v maloobchode, do bankového sektoru. Vzdelanie som mal, avšak žiadne vhodné pracovné skúsenosti, čo bol problém, ako som pochopil po pol roku neúspešného oslovovania bánk. Koučka Stanka mi pomohla prehodnotiť moje kariérne ciele, rozanalyzovať pracovný trh a prísť s úplne iným životopisom. Najpozitívnejšie hodnotím práve účinnosť životopisu a tiež promptnosť poskytnutia služby. Zíral som, ako všetko fungovalo presne tak, ako sľúbili. Meno na požiadanie nezverejnené, klient v USA.

Životopis mi vo veľmi krátkom čase priniesol pozvania na pohovory. A nie len to – dokonca aj skok na vyššiu pozíciu ešte pred samotným nástupom na dané miesto. Veľmi oceňujem praktické skúsenosti zo života od konzultantky, s ktorou som pracoval. Marek Dudáš, Bratislava.

Je tomu týžden, čo sme dokončili moje CV a môžem s radosťou oznámiť, že pracovná pozícia, kvôli ktorej som ho potreboval, a na ktorú som hneď dostal pozvanie na pohovor, dopadol úspešne! Myslím, že sa naplno naplnila veta "Nechajte pracovať vaše CV za vás", čo som čítal na vašej stránke. Na pracovnom pohovore sa zúčastnilo asi 150 ľudí a tak tempo bolo rýchle - skôr išlo o skompletizovanie údajov s tým, že si zamestnávateľ prejde CV plus esej, čo sme mali napísať. Nuž a trvalo mu deň, kým prišiel na to, že ja som pre nich vhodný. Na tom má veľmi vysokú zásluhu práve v spolupráci s vami vytvorené CV, v ktorom ste povedali pravdu, ale presne spôsobom, ktorým oni chceli počuť. A ktorým by to mne v živote nenapadlo napísať! Posielam preto jedno veľké ĎAKUJEM! Taktiež, je super mať pri sebe profesionálneho mentora. O svoje skúsenosti som sa podelil a ešte sa podelím so svojimi kamarátmi a známymi, minimálne moja priateľka má záujem o koučing a kariérne poradenstvo, čo bude aktuálne o rok, keď skončí univerzitu. Miroslav Španiel, Dublin.


Prečo Životopis na 100 percent?

Čo získavate Životopisom na 100 percent


Pokúsim sa vytvoriť si životopis sám - Poraďte!

Cena


 

 

 

 

 

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg