Kariéra bez hranícČo získavate Životopisom na 100 percent

Životopisom na 100 percent ZÍSKAVATE:

 1. Kvalitu. Naše životopisy nie sú písané administratívnymi pracovníkmi, ako to často býva vo firmách s lacnými "CV writting" službami. Váš životopis bude vytvorený profesionálmi z oblasti ľudských zdrojov a náboru, ktorí sa tomuto v zahraničí venujú už roky. Nemeriame efektivitu svojich procesov množstvom vyrobených životopisov, ale spokojnosťou ľudí, ktorým pomáhame.
 2. Cenu. Napriek vysokým kvalitatívnym štandardom sme sa rozhodli cenu držať dole. Robíme to preto, aby sme túto službu doteraz prístupnú len v zahraničí, predstavili aj doma, na Slovensku. V západnej Európe za kvalitne napísaný životopis zaplatíte niekoľko stoviek Eur (€ 600 až 1500).
 3. Férovosť. Ak vidíme, že na Vašom životopise je "málo práce", lebo sa blíži k dokonalému, a treba na ňom vylepšiť len zopár maličkostí, tak vám to povieme a neakceptujeme objednávku/platbu. A potrebné zmeny urobíme zadarmo.
 4. Jazyk. Dokument je napísaný bezchybnou angličtinou, a je kontrolovaný "native speakers".
 5. Osobný kontakt. V produkte je zahrnutá bezplatná telefónna konzultácia, počas ktorej sa môžete dozvedieť všetko, čo potrebujete vedieť. Vaše potenciálne pripomienky k novo-vytvorenému životopisu budeme spracovávať, kým nepotvrdíte, že ste s konečnou verziou spokojný.
  Prečo Životopis na 100 percent?

  Pokúsim sa vytvoriť si životopis sám - Poraďte!

  Referencie

  Cena

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg