Kariéra bez hranícLogistika a Zásobovanie

Logistik potrebuje exemplárne matematické schopnosti a bystrosť úsudku. Ideálna je praktická, vecná a skôr pasívna nezávislá osobnosť. Má záujem o administratívne a organizačné úlohy.

Keďže sa sektor Logistiky naďalej rýchlo vyvíja aj vďaka rýchlosti inovácií v IT oblastiach, táto oblasť naďalej potrebuje profesionálov z mnohých iných oblastí - od HR (ľudské zdroje), až po marketing a predaj. A keďže je to dynamický sektor najmä v USA, západnej Európe a taktiež v Ázii, radíme ho nezatracovať pre ľudí bez doterajšieho zamerania na logistiku.

Firmy typu DHL majú pre ľudí vyhľadávajúcich dynamické kreatívne a multikulturálne prostredie tú správnu firemnú kultúru. Často sú vnútorne nastavené tak, že ich zamestnanci sa učia a vzdelávajú aj prostredníctvom medzinárodných transferov, takže sa pokojne môže stať, že po prvých dvoch rokoch vo firme môžete byť presunutý na pracovisko do Singapuru (čo nie je zlá možnosť, všakže?).

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg