Kariéra bez hranícČína

Rozhovory:

Grafický dizajnér - Branislav Švač

Branislav Švač pochádza z Krompách, kde už na gymnáziu objavil svoju profesionálnu vášeň - grafický dizajn. Ten ho doviedol do Bratislavy, kde profesionálne rokmi vyrástol do pozície riaditeľa reklamnej agentúry. Túžba ísť "ďalej", niečo nové spoznať a objaviť iné svety, ho odviala do Číny, kde žil vyše jedného roka a pracoval ako učiteľ angličtiny na štátnej základnej škole. Teraz je späť na Slovensku a okrem svojich zážitkov z Číny rozpráva aj o svojom návrate na Slovensko.

Systémový špecialista - Peter Čaniga

Peter Čaniga vyštudoval Elektrotechnickú fakultu na STU v Bratislave. Po skončení vojenskej služby v roku 1998 nastúpil do firmy Alcatel-Lucent, kde pracuje ako Systémový špecialista – podpora pre zákazníkov, mobilných operátorov v oblasti dátových mobilných sietí GPRS, EDGE, UMTS. Súčasťou tejto pozície je aj časté cestovanie do krajín, ktoré sú pre mnohých exotické. V tomto rozhovore prinášame Petrov pohľad na jeho časté zahraničné pracovné cesty.

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg