Kariéra bez hraníc 

 English version

 

logo.jpg

 

mojbiznis.gif

Uvedenie do firmy

Najnovším moderným používaným výrazom v oblasti manažmentu ľudských zdrojov je “ONBOARDING”, čo v preklade znamená "nalodenie" a v skutočnom význame ide o uvedenie nového pracovníka do firmy. Ide o proces, vďaka ktorému firma efektívne a produktívne zvláda etapu príchodu nového zamestnanca do firmy a jeho plné zatrénovanie na produktívneho zamestnanca.

Celý koncept stojí na snahe udržať si svoju talentovú základňu, keďže to je to, čo určuje úspech firmy. Organizácie každý rok strácajú obrovské množstvo finančných prostriedkov, času a energie, spôsobených odchodom interného talentu – zamestnancov. Taktiež sa zistilo (výskum podľa Aberdeen Group), že 90 percent zamestnancov sa rozhodne, či ostane alebo neostane u daného zamestnávateľa, počas svojich prvých šiestich mesiacov. Toto poznanie vyprovokovalo mnoho firiem k tomu, že sa začali vážne zaoberať otázkou prvého dojmu, ktorý na zamestnanca vytvárajú; a otázkou procesov, ktoré uľahčujú zamestnancovi sa stať produktívnym alebo nie, v čo najkratšom čase.

Vás však táto téma nemusí zaujímať z pohľadu firemných systémov. Vy potrebujete vedieť, ako čo najlepšie a najproduktívnejšie prežiť svojich prvých 60 dní v novej organizácii a vybudovať si so svojim zamestnávateľom pozitívny vzťah. Taktiež potrebujete vedieť, čo v budúcnosti očakávať od firemných procesov v prvých 6 mesiacoch, a ako sa na ne pripraviť. Poďme na to!

Prvých 60 dní (2 mesiace)

Blahoželáme! Získali ste pracovné miesto, ktoré ste vždy chceli. Vo firme, ktorá z externého pohľadu vyzerá ako odpoveď na vaše predchádzajúce pracovné modlitby.

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg