Kariéra bez hraníc 

 English version

 

logo.jpg

 

mojbiznis.gif

Osobné skúsenosti s personálnymi agentúrami a zamestnávateľmi

Osobné skúsenosti v nábore - s personálnymi agentúrami a firemnými HRistami, o ktoré sa s vami chcú podeliť samotní užívatelia portálu...

Zamestnavatelia_agentury.jpg

Poznámka: Portál nie je zodpovedný za vyhlásenia užívateľov a za ich osobné skúsenosti. Mená užívateľov nie sú zverejnené, ale ich vyjadrenia sú zachované, citované aj s menami agentúr, ktoré vo svojich príspevkoch menovali. Portál nie je zodpovedný za pravdivosť príspevkov, ani informácie zdieľané užívateľmi neoveroval, iba ich zozbieral a uverejnil v originálnej podobe iba s minimálnymi gramatickými a štylistickými úpravami.

  

Ak máte aj vy story, o ktorú by ste sa chceli podeliť, radi si ju prečítame v diskusných príspevkoch!

Slovenský zamestnávateľ v zahraničí
Rád by som sa s vami podelil o svoju skúsenosť so zamestnávateľmi a personálnou agentúrou. Začnem zamestnávateľom. Môj zamestnávateľ patrí podľa mnohých PR a HR článkov v médiách medzi naj zamestnávateľov na slovenskom trhu. Ja pre neho pracujem v zahraničí a žiaľ nemôžem potvrdiť túto "úžasnosť".
Ropucha

Moja skúsenosť pochádza z Londýna. Oslovila som agentúru Huntress, ktorá už viac krát inzerovala pozície, na ktoré som mala zálusk a tak som bola rada, že sa u nich môžem zaregistrovať.

Pozitívna skúsenosť s Tesco Stores

Moje skúsenosti s agentúrami sú skôr staršieho dáta. Po VŠ som sa chvíľku rozhliadala po pracovnom trhu a vyskúšala som aj nejaké agentúry, ale viaceré z nich už ani neexistujú.

Brigádnička

Moja skúsenosť nebude patriť zrejme k tým najlepším. Možno bude aj výrazne citovo podfarbená. Vyplýva to z rozčúlenia nad tým, že agentúra StartPeople, konkrétne pobočka vo Zvolene, zamestnáva nekompetentných.

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg