Kariéra bez hraníc 

 English version

 

logo.jpg

 

mojbiznis.gif

Úsmevné príbehy z pohovorov

Trochu nadľahčenia na spestrenie našich pracovných dní neuškodí! Tak sme sa opýtali našich klientov a užívateľov na ich vtipné zážitky z pohovorov! Zobár vybraných:

Pred_pohovorom.jpg

Máte aj vy zábavnú či strašidelnú príhodu z pohovoru alebo prijímacieho procesu či už ako kandidát alebo ako manažér? Podeľte sa s nami o ne v diskusii.

Príliš nový

Minulé leto som prijímal stážistku, ktorá mala u nás cez leto pracovať. Naša firma ich naberá značné množstvo, takže celý proces výberu prebehol cez ľudí z personálneho, mne už len pridelili človeka, ktorý vyhovoval našim požiadavkám a mal záujem o druh práce z nášho oddelenia - nazvime ju Alica.

Trošku pomoci

Pri hľadaní zamestnanca na pozíciu softvérového developera sme mali kandidátku, ktorá výborne prešla prvými kolami procesu v rátane on-line testov.

 

McGiver

Môj šéf - Američan - mi raz rozprával príhodu, keď po skončení školy išiel na prvý seriózny pohovor v živote do Coca-Coly. Ako každý z nás v tom veku mal len jediný oblek, ktorý však nestihol vybrať z čistiarne a tak 5 minút pred dvanástou, cestou na letisko rýchlo kúpil prvý oblek, ktorý mu ako-tak sedel.

Angličtina

Keď som bol v Anglicku, zaujal ma inzerát na pozíciu Truckmana (vodiča kamiónu). Moja angličtina síce nebola dokonalá, ale podmienky vyzerali zaujímavo a koniec koncov, kamionista toho veľa nenarozpráva. Čoskoro som však pochopil, že isté zlepšenie Angličtiny by sa mi predsa len zišlo.

 

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg