Kariéra bez hraníc

TARGET Executive Search

Vedúci oddelenia - značkové odevy

Organizácia TARGET Executive Search
Pozícia Vedúci oddelenia - značkové odevy
Odvetvie Maloobchod
Sektor Obchod, Marketing, Financie, Management
Pôsobisko (mesto) Bratislava
Pôsobisko (krajina) Slovakia (Slovak Republic)
Job portál Slovenský pracovný trhČeský pracovný trhEurópsky pracovný trhGlobálny pracovný trh
Pracovný pomer Full time
Nástup Nástup dohodou
Náplň práce

Pre nášho klienta, popredný medzinárodný obchodný reťazec so značkovými  odevami a módnymi doplnkami, hľadáme skúseného a motivovaného Vedúceho oddelenia pre jeden z rozsiahlych obchodov v Bratislave. Ideálny kandidát by mal mať výborné organizačné schopnosti, dynamický prístup k práci, záujem o módu a módne trendy a prácu s ľuďmi.

Náplň práce

  • Vedenie prideleného oddelenia v obchode v rámci tržieb a tímovej zodpovednosti
  • Účasť na tréningu, vedení a motivovaní svojho tímu
  • Značná časť pracovného času venovaná práci v obchode, kontaktu so zákazníkmi, získavaniu spätnej väzby od zákazníkov a vybavovaniu sťažností
  • Implementácia vizuálnych predajných programov a zliav podľa zadania z centrály
  • Angažovanie sa v nákupnom procese pri poskytovaní spätnej väzby centrálnemu oddeleniu nákupu, s ohľadom na špecifické požiadavky zákazníkov, aby sa zabezpečil primeraný sortiment pre daný trh
  • Tvorba predajných analýz na pravidelnej báze so zámerom prispôsobiť úroveň zásob tovaru
  • Plánovanie časového rozvrhu práce pre členov tímu
  • Udržanie firemných štandardov v oblasti predaja a služieb klientom

Požiadavky na zamestnanca

Požiadavky

  • Minimálne 3 roky skúsenosti v oblasti retailu alebo riadenie predaja značkového tovaru (móda, kozmetika, šport) a skúsenosť s koordináciou a vedením tímu v segmente služieb
  • Ideálne VŠ vzdelanie
  • Skúsenosť s riadením tímu
  • Celkový prehľad o trhu s módou a o životnom štýle, znalosť konkurencie
  • Vysoko profesionálny vzhľad, výrazné spoločenské a komunikačné schopnosti, tímová orientácia
  • Dynamická, sebavedomá a iniciatívna osobnosť so silnou orientáciou na zákazníka
  • Aktívny záujem o módu a životný štýl, praktickosť, zmysel pre obchod, činorodý prístup k práci
  • Výborné organizačné schopnosti a tímový manažment
  • Znalosti v oblasti vizuálnych koncepcií predaja
  • Schopnosť rýchlo sa rozhodovať a hľadať riešenia
  • Aktívne ovládanie nemeckého a/alebo anglického jazyka (pripravenosť zdokonaľovať sa v jazyku)

Plat skvelé ohodnotenie
Výhody
Ponuka je platná do 30.09.2012

Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami