Kariéra bez hraníc

TARGET Executive Search

Finančný aktuár - vedúci oddelenia

Organizácia TARGET Executive Search
Pozícia Finančný aktuár - vedúci oddelenia
Odvetvie Bankovníctvo a Poisťovníctvo
Sektor Obchod, Financie, Ľudské zdroje
Pôsobisko (mesto) Bratislava
Pôsobisko (krajina) Slovakia (Slovak Republic)
Job portál Slovenský pracovný trhČeský pracovný trhEurópsky pracovný trh
Pracovný pomer Full time
Nástup Nástup dohodou
Náplň práce

Pre nášho klienta, medzinárodnú poisťovňu, hľadáme seniorného finančného aktuára v oblasti životného poistenia.

Náplň práce:

  • Vedenie a motivácia tímu aktuárov, koordinácia činnosti v rámci oddelenia
  • Kalkulácia technických rezerv, hodnotenie efektívnosti životného portfólia (VNB, MCEV)
  • Aktuárske analýzy, modelovanie
  • Spolupráca pri finančnom plánovaní
  • Spolupráca pri Solvency II

Požiadavky na zamestnanca

Požiadavky na kandidáta:

  • VŠ vzdelanie (poistná matematika - aktuárstvo/štatistika)
  • Prax v aktuárstve podmienkou
  • Znalosť práce s PC (Excel, Access)
  • Prax s aktuárskymi softvérmi výhodou
  • Skúsenosť s vedením ľudí výhodou
  • Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
  • Analytické myslenie, samostatnosť, komunikačné schopnosti
  • Flexibilita, iniciatíva, kreativita, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie

Plat competitive
Výhody
Ponuka je platná do 30.09.2012

Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami