Kariéra bez hraníc

TARGET Executive Search

Manažér logistiky

Organizácia TARGET Executive Search
Pozícia Manažér logistiky
Odvetvie Automobilový priemysel
Sektor Management, Ostatné
Pôsobisko (mesto) Bratislava
Pôsobisko (krajina) Slovakia (Slovak Republic)
Job portál Slovenský pracovný trhČeský pracovný trhEurópsky pracovný trhGlobálny pracovný trh
Pracovný pomer Full time
Nástup Nástup dohodou
Náplň práce

Pre nášho klienta – JIT dodávateľa v automobilovom priemysle s celosvetovou pôsobnosťou – hľadáme  talentovaného,  ambiciózneho profesionála, ktorý sa stane manažérom logistiky na Slovensku.

Náplň práce/povinnosti:

  • Schopnosť aktívne sledovať a vylepšovať všetky logistické procesy v závode,
  • Optimalizácia zásobovania a skladovania,
  • Kreatívny, schopný prinášať nové riešenia,
  • Zodpovednosť za operačné riadenie všetkých logistických procesov od dodávateľa k zákazníkovi v JIT režime,
  • Pracovať na dobrých vzťahoch so zákazníkmi, dodávateľmi a logistickými partnermi/firmami,
  • Zabezpečenie vyrovnaného inventúrneho stavu v závode,
  • Zodpovednosť za kontrolu tovarových tokov a inventúr,
  • Nastavovanie a optimalizácia procesov v oblasti logistiky,
  • Vedenie tímu zamestnancov, ich motivácia a rozvoj,
  • Aktívna participácia na zasadnutiach vedenia spoločnosti, člen manažment tímu firmy,
  • Zodpovednosť za prípravu, obhájenie a plnenie rozpočtu oddelenia

Požiadavky na zamestnanca

Požiadavky:

  • Vysokoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
  • Minimálne 3 roky praxe na oddelení logistiky vo výrobnej spoločnosti na obdobnej pozícii (manažér logistiky, zástupca manažéra logistiky), najlepšie v automobilovom alebo elektrotechnickom priemysle
  • Skúsenosť s JIT
  • Ideálne veľmi dobrá znalosť  nemeckého alebo anglického jazyka
  • MS-Office zručnosti
  • Orientácia na zákazníka a kvalitu
  • Sebamotivácia a vysoká iniciatíva
  • Flexibilita, schopnosť prijať rozhodnutia a zodpovedať za ne
  • Vyjednávacie, komunikačné a organizačné zručnosti, schopnosť tímovej práce

Plat competitive
Výhody
Ponuka je platná do 30.09.2012

Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami